Get Adobe Flash player

Spordiklubi RIM

MEESKONNAD

2017-18

 

 

 

 

2016-2017

 

2014-2015 Hooaeg

 

EYBL U-15

U-14 EMV

 

U-18 EMV

 

Mehed II Liiga RIM/Scanweld

U-20 EYBL

2013-2014 Hooaeg

A-klass (1995 a. ja nooremad) KA Tallinna Kalev

Indermitte Joosep, Kielberg Sven, Lest Erik, Linnamäe Alexander,Loopere Reimo, Martin Oskar,Murd Kristo, Sellik Hendrig, Soodla Madis, Tamm Ivo Van, Tammaru Kert Kaspar, Truverk Kaspar Patrik.

 

Babits Roman,Beres Timothy,Biters Karl Erik, Bötker Oliver Johannes, Gorbats Leonid, Jasson Kaur, Kass Antonio,Kerge Daniel,

Koppa Robin Kevin, Luht Kristofer, Morgun Nikita, Olli Kristo, Ratas Herman Klas, Semper Darius, Vooglaid Georg.

 

Ahven Marko,Dreimanis Hannes, Evert Edesi,Glück Karl-Erik, Juksar Oskar, Kark Kenneth, Laande Jarek, Laande Kevin, Laanso Gerdo, Lahek Sten-Marten, Liivak Roland, Limberg Kristjan, Päri Aivar, Rohuniit Silver, Tinno Heinrich, Tomberg Toomas Hendrik, Välik Raido, Männistu Janar.

 

B-klass (1998 a. ja nooremad) SK RIM

Dreimanis Hannes, Edesi Evert, Grepp Taigo, Juksar Oskar, Laanemets Hendrik, Liivak Roland, Metsküla Sander, Murumaa Sven Martin, Paap Sven Ervin, Piirits Karl, Tenno Taavet.

C1 (2000 a. ja nooremad) SK RIM

Entsik Arthur Hermann, Hallismaa Mattias, Kadastu Egert, Karpin Karl Kristjan, Künnap Henry, Lepp Jaan Erik, Loigu Andre, Mägi Arthur Hendrik, Pahk Kaspar, Paloots Karl Gustav, Raitma Ian Egert, Saar Albert, Tarvis Karl Gregor.

C2 (2001 a. ja noormad) SK RIM

Hallismaa Märten, Küttis Ralf, Laub Sten-Egert, Loigu Andre, Moorlat Artur-Rasmus, Neiland Marcus, Oja Siim-Oliver, Olde Karl-Master, Paenurm Hugo-Heinrich, Paloots Karl Gustav, Sarapuu Sten-Erik, Selvet Robin, Tamm Karl Kristjan, Vare Stener.

D (2002 a.ja nooremad) SK RIM/ KK Tallinn ja TTÜ SK/RIM

Hallismaa Märten, Koppa Andreas, Küttis Ralf, Laub Sten-Egert, Paenurm Hugo-Heinrich, Raiend Illimar, Trei Rasmus.

Juurak Kristo, Karner Andreas, Kiviväli Georg, Kuusmaa Kaspar-Clement, Mais Sebastian, Pärismaa Tambet, Raid Tristan, Rausberg Mattias, Reinart Ken-Martti, Roben Hugo-Oliver, Saar Karl, Tolmats Norman, Tooming Kerret, Unt Rauno, Valge Sander,Valliste Sten-Erik.

 

Laagri 

 

Tabasalu PK

RAM Kool

 

Rännaku lasteaed

EMV II liiga ( SK RIM/Scanweld)

Denikin Vitali, Gross Teet, Hendrikson Frank, Hendrikson Gert, Ilver Priit, Kallas Silver, Küppar Janek, Küttis Rain, Loigu Kaarel, Luht Reimo, Pettai Rain, Pius Martin, Reinbok Indrek, Seil Kaido, Suislepp Andres, Uibukant Ivo, Vakra Rainer.

Kossuliiga B division (SK RIM)

Beres Timothy. Gross Teet, Jasson Kaur, Kass Antonio Sebastian, Künnap Karl, Küppar Janek, Kään reijo, Leppoja Tarmo, Linnamäe Alexander, Luht Kristofer, Lunts Risto, Parve Karl, Ratas Herman Klas, Seil Kaido, Semper Darius, Sildos karl -Joonas, Suislepp Andres, Tuverk kaspar Patrik, vakra Rainer.

EYBL U-20 (BA Tallinna Kalev)

Gross Teet, Indermitte Joosep, Kask Karl-Martin, Loopere Reimo, Martin Oskar, Murd Kristo, Olmre Sten, Sellik Hendrig, Soodla Madis, Suislepp Andres, Tamm Ivo Van, Tammaru Kert Kaspar, Päri Aivar, Välik Raido, Linnamäe Alexander, Kielberg Sven.

 

 

EYBL U-16 (BA Tallinna Kalev)

Dreimanis Hannes, Schmalz Eric, Liivak Roland, šein Joonas. 

EYBL U-15 (BA Tallinna Kalev)

Entsik Arthur Hermann, Hallismaa Mattias, Ilves Gregor(Rapla KK), Karpin Karl Kristjan, Kesküla Sigfried (Rapla KK), Lepp Jaan Erik, Raitma Ian Egert, Saar Albert, Schmalz Eric, Välk Janar(Haabersti SK).

 

 

EYBL U-14 (BA Tallinna Kalev)

Entsik Arthur Hermann, Hallismaa Mattias, Kadastu Egert, Karpin Karl Kristjan, Lepp Jaan Erik, Loigu Andre, Pahk Kaspar, Paloots Karl Gustav, Raitma Ian Egert, Saar Albert, Tarvis Karl-Gregori, Vare Stener. 

 

 

 

 

 

 

 

2012-2013 Hooaeg

A-klass (1994     a. ja nooremad)

Marko Aatonen,Rigo Auväärt,Teet Gross,Johhanes Horm,Andres Suislepp,Erik Lest,Karl Joonas Sildos,Alexander Linnamäe,
Joonas Piirits,Darius Semper,Heiki Riisikamp,Ivo Van Tamm,Kristofer Luht,Kaspar Patrik Truverk,Kaur Jasson,Hermann Ratas
Kenneth Tuul,,Daniel Rajavee

B-klass (1997 a. ja nooremad)
Timothy Beres,Oliver Johhanes Bötker,Kristo Olli,Madis Soodla,Ken-Martti Järvekald,Antonio Sebastian Kass,Hendrik Laanemets
Karl Piirits,Georg Linnamäe,Sander Metsküla,Sven Martin Murumaa,Joonas šein,Robin Koppa,Eric Schmalz



C-1 klass (1999 a. ja nooremad)
Eric Schmalz,Sven-Ervin Paap,Kevin Henri Kindsigo,Taavet Tenno,Taigo Grepp,Athur Hermann Entsik,Mattias Hallismaa
Egert Kadastu,Karl-Kristjan Karpin,Jaan Erik Lepp,Kaspar Pahk,Ian Egert Raitma,Tanel Rikason,Albert Saar,Karl-Gregor Tarvis
 




C-2 klass (2000 a. ja noormad)
RIM/TTÜ I võistkond
Arthur Herman Entsik,Mattias Hallismaa,Egert Kadastu,Jaan Erik Lepp,Ian Egert Raitma,Albert Saar,Kaspar Pahk
Karl Kristjan Tamm,Ralf Küttis,Karl Kristjan Karpin,Tanel Rikason,Karl-Gregor Tarvis,Andre Loigu,Stener Vare


RIM/TTÜ II võistkond
Henry Künnap,Hans Liiu,Robin Selvet,Karl-Master Olde,Hugo Heinrich Paenurm,Marcus Neiland,Andres Alliksaar
Siim Oliver Oja,Kaspar Kuusmaa,Timo Ander Lõhmus,Karl Kevin Ruul,Märten Hallismaa,Sten-Egert Laub,Kristjan Madis Kask
Gustav Paloots




D-klass (2001 a. ja nooremad)
RIM/TTÜ 
Robin Selvet,Karl-Master Olde,Hugo Heinrich Paenurm,Marcus Neiland,Andres Alliksaar,Siim Oliver Oja
Kaspar Kuusmaa,Timo Ander Lõhmus,Stener Vare,Karl Kevin Ruul,Märten Hallismaa,Sten-Egert Laub
Kristjan Madis Kask,Gustav Paloots,Andre Loigu,Ralf Küttis,Karl Kristjan Tamm










 























2002 liiga

Märten Hallismaa,Ralf Küttis,Hugo Paenurm,Sten Erik Sarapuu,Sten Egert Laub,Kaspar Kuusmaa


































Meeste II liiga -RIM/Scanweld
Kardo Kõiv
Janek Küppar
Tarmo Leppoja
Reimo Luht
Martin Pius
Fred Randver
Jüri Ratas
Kaido Seil
Rainer Vakra
Teet Gross
Johannes Horm
Rigo Auväärt
Kaspar Patrik Truverk
Vitali Denikin
Ivo Uibukant
Priit Ilver
Meeste I liiga- RIM/Tallinna Kalev
Erik Lest
Madis Soodla
Ingmar Daub
Tiit-Gregor Mets
Andres Suislepp
Alexander Linnamäe
Reimo Loopere
Kris Killing
Roland Prii
Madis Pärn
Oskar Tammiste
Henry Aimre
Tony Liivak
 


November  2017
E T K N R L P
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Pildid

3 normal_dsc_5643-large dsc_0165 dsc_0140 p1010047 p1010043 normal_dsc_5615-large p1010143